Marka Ajansı 2016 MDP Hibe Sonuçlarını Açıkladı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2016 yılında sunulan projeleri değerlendirdi ve 3 farklı kategoride sunulan proje sonuçlarını açıkladı.

2016 yılı Teklif Çağrısı Kapsamında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından 25 Ocak 2016 tarihinde ilan edilen 2016 Yılı Mali Destek Programları değerlendirme süreci 18 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısı ile tamamlandı. Tamamlanan değerlendirme süreci sonucu Marka Kalkınma Ajansından mali destek almaya hak kazanan projelere ait "Asil ve Yedek Liste" olarak ilan edildi. Herhangi bir sebeple Asil Liste’de yer alan Başvuru Sahipleri ile sözleşme imzalanmaması durumunda, Yedek Liste’de yer alan başvuru sahipleri belirtilen sıraya göre sözleşme imzalamaya davet edilecekler.  Asil Liste’de yer alan başvuru sahiplerinin Ajans ile yapılacak olan sözleşmelere ve proje uygulama takvimine ilişkin süreci Ajans internet sitesinden (www.marka.org.tr) takip edebilecekler.

Mali destek almaya hak kazanan ve kazanamayan tüm başvuru sahiplerine resmi yazı ile bildirim yapılacaktır. Ayrıca talep edilmesi halinde, destek alamayan projelerin başarısızlık nedenlerine ilişkin detaylı bilgilendirme Proje Uygulama Birimi tarafından yapılacak.

Makina İmalat Sektörünün Geliştirilmesi Mali Destek Programı Sonuçları

Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı Sonuçları

Kültür ve Turizm Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı Sonuçları

 

 

Tür DOSYA İNDİR