Gençlik Liderlik Kampı Başvuruları Başladı

Şehir ve İnsan Derneği tarafından yürütülmekte, T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen “Gençlik Liderlik Kampı” adlı proje 19 – 23 Temmuz tarihlerinde Bursa/Uludağ’da gerçekleştirilecektir.

Şehir ve İnsan Derneği tarafından yürütülmekte, T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen “Gençlik Liderlik Kampı” adlı proje 19 – 23 Temmuz tarihlerinde Bursa/Uludağ’da gerçekleştirilecektir. 5 gün boyunca kampçılara Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi, liderlik ve takım çalışması eğitimleri, çeşitli seminerler, workshoplar, sportif etkinlikler düzenlenecek ve kampta ayrıca gençliğin sorunlarına dair bir gençlik çalıştayı yapılacaktır.

Kampçıların ulaşım, yeme içme ve konaklama masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır. Kamp bir doğa kampı olup çadırlarda konaklama yapılacaktır. Projemize katılmak isteyen 18-29 yaş arası tüm gençlerin başvurusuna açıktır. Tüm katılımcılarımıza katılım sertifikası verilecektir. Başvuru için son tarih 11 Temmuz 2016 saat 00:00’dır.

Başvuru Linki:

http://www.sehirveinsan.org/genclik-liderlik-kampi-basvuru.html

Tür DOSYA İNDİR