Elazığ TSO'dan Dış Ticaret Semineri Duyurusu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve TİM koordinatörlüğünde Dış Ticaret Bilgilendirme semineri yapılacak.

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinatörlüğünde, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) ve Elazığ TSO organizasyonuyla Elazığ'da İhracat konusunda bilinirliğin artırılması, bölgede yapılan üretim, ticaret ve ihracata katkı sağlanması ve sürdürülebilirliğinin devamı amacıyla, 16 Mart 2017 Perşembe günü, Elazığ Double Tree by Hilton Hotel'de, Ekonomi Bakanlığı yetkilileri tarafından bir bilgilendirme semineri verilecektir.

Katılım için Başvuru Formu’nun doldurularak DAİB'in 0.442.2141189–90–91 nolu fakslarına veya tanitim@daib.org.tr adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir. İlgili seminere, ihracat yapan işletmeler başta olmak üzere ilgi duyan tüm işletmeler davetlidir.

Program

12.30–13.30 Öğlen Yemeği
13.30-16.30 Bilgilendirme Semineri

Konular

·         İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları,

·         Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi,

·         Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesi

·         İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişim,

·         Ülke Masaları – Rusya ve İran Pazarı'na İhraç İmkânları,

 

Tür DOSYA İNDİR